Március utólsó hete

2011 március 22. | Szerző: |

Még díszítek. Primulákkal ékesítem a teraszt.



Megtaláltam a Pöttömkék DVD: Otthon, édes otthon c. filmjét, ami a rendrakásról és egyebekről szól. Minden fontosabb dologról, amire egy óvodásnak szüksége lehet. Nagyon aranyos formában, zenével és egyebekkel mutatja meg mindazt, amire egy óvodásnak a szokások kialakításához szüksége lehet. Ismereteket is ad a zenéről, kapcsolatokról, sportról. Az iskolába készülőknek is szórakoztató.


Óvodába akarják adni az én drága kicsimet! Nem borzasztó! Már így megnőtt Mesike! Amikor jutalom csokiért megengedte, hogy levágjam a körmét azt mondja nekem, hogy én is vágjam le, mert nagy.Igaza volt és féltem is, hogy észreveszi. A csokiért hajlandó elviselni mindent. Szombaton kapta meg a kullancs elleni oltását, amikor úgy lépett a rendelőbe, hogy kapok nyalókát?! Az előző oltásokért is ezt kapott. Nem sírt! A doktor néni ajándékot adott neki. Ezek után egész nap a nyalókát szopogtatta ide- oda letéve időnként.


Ez a néhány nap nekem a szülinapi ünnepségig lassan telik, mert valahogy nem tudom mihez is kezdjek? Már nagyon várom!

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Archívum

Nézettség

  • Blog nézettsége: 22023

Blogkövetés

Iratkozz fel a heti hírlevélre és többé nem maradsz le a friss tartalomról.

Az adatkezelés további részleteiről itt olvashatsz: Felhasználási feltételek és Egyedi adatkezelési tájékoztató

Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!