Március utólsó hete
2011 március 22. | Szerző: animama |
Még díszítek. Primulákkal ékesítem a teraszt.

Megtaláltam a Pöttömkék DVD: Otthon, édes otthon c. filmjét, ami a rendrakásról és egyebekről szól. Minden fontosabb dologról, amire egy óvodásnak szüksége lehet. Nagyon aranyos formában, zenével és egyebekkel mutatja meg mindazt, amire egy óvodásnak a szokások kialakításához szüksége lehet. Ismereteket is ad a zenéről, kapcsolatokról, sportról. Az iskolába készülőknek is szórakoztató.
Óvodába akarják adni az én drága kicsimet! Nem borzasztó! Már így megnőtt Mesike! Amikor jutalom csokiért megengedte, hogy levágjam a körmét azt mondja nekem, hogy én is vágjam le, mert nagy.Igaza volt és féltem is, hogy észreveszi. A csokiért hajlandó elviselni mindent. Szombaton kapta meg a kullancs elleni oltását, amikor úgy lépett a rendelőbe, hogy kapok nyalókát?! Az előző oltásokért is ezt kapott. Nem sírt! A doktor néni ajándékot adott neki. Ezek után egész nap a nyalókát szopogtatta ide- oda letéve időnként.
Ez a néhány nap nekem a szülinapi ünnepségig lassan telik, mert valahogy nem tudom mihez is kezdjek? Már nagyon várom!

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: