Barbie ruhák, nagymama babázik

2013 szeptember 15. | Szerző:

Előkerültek a Barbie babák, többnyire ruha nélkül. Nem sok van belőlük, mert a kis unokám csak mostanában kezdte elővenni őket.

Azt gondoltuk, hogy nem szereti a babákat. Azt a néhányat, amit kapott alig-alig  láttuk a kezében. Mostanában viszont egyre többször kérte, hogy csináljak  fürdőruhát, olyat amilyen neki is van.

Egy hetet jártak az óvodába, amikor is mindketten betegek lettek. Nyugodt játékot kellett nekik találni. Így kerültek elő a Barbik ruha nélkül.

Egyet haza hoztam mintának és megígértem, hogy legközelebb már ruhatáruk lesz. Úgy vettem észre, hogy a varráshoz is kedve lenne Mesikének.hosszúban

Készítettem varrógéppel kiszúrt szív mintát papírra és azt viszem el neki a kivarráshoz. Meglátom, hogy lesz-e kedve. Az oviban is biztosan elkezdenek már varrni valamit az ügyesebbek és nagycsoportosok.szív

A Barbi ruhák, amiket készítettem talán ösztönzőleg hatnak rá, hogy egyszer majd ő is kedvét lelje ebben. Az sem baj, ha csak annyit tanul meg, hogy hogyan kell egy gombot felvarrni!kockásban

Nem volt egyszerű elkészíteni ezeket a pici ruhákat. Majdnem annyi időt vett el, mint amikor nekik varrok valamit.estélyi

A kimaradt anyagokból készítettem el őket. Aprólékos munkát igényelt, amit nem is gondoltam. Varrás közben kikapcsolódok és csak azzal foglalkozom. csipkében

Címkék:

Archívum

Nézettség

  • Blog nézettsége: 22023

Blogkövetés

Iratkozz fel a heti hírlevélre és többé nem maradsz le a friss tartalomról.

Az adatkezelés további részleteiről itt olvashatsz: Felhasználási feltételek és Egyedi adatkezelési tájékoztató

Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!